Gardeshgari

علاقه‌مندان به سفر و گردشگری و یا کسانی که رشته تحصیلی‌شان مرتبط با این موضوع است، می‌توانند در دوره‌های بسیار کاربردی دپارتمان گردشگری آکادمی اسمان شب شرکت کنند تا هم با راهنمای موزه‌ها، طبیعت گردی و … آشنا شوند و هم بتوانند زبان بین‌المللی (انگلیسی) خود را برای برقراری ارتباط با گردشگران و مردم بومی منطقه گردشگری مورد نظر، تقویت نمایند.

در دپارتمان گردشگری آموزشگاه فنی و حرفه ای آسمان شب، رشته هایی مانند : مدیر اکوکمپ ، مدیر اماکن تفریحی-گردشگری، طراحی رویداد، مربی گردشگری کودکان، کارمند بازاریابی و فروش در آژانس های جهانگردی، خبرنگار گردشگری، انجام امکان سنجی فنی و اقتصادی رویداد ، زمان بندی و بودجه بندی رویداد، برنامه ریزی اجرای رویداد ، مدیر تور، انجام فراخوان و اطلاع رسانی رویداد، سرپرست کاروان های زیارتی، راهنمای گردشگری سلامت، امدادگری تورهای گردشگری، راهنمای گردشگری فرهنگی، راهنمای تورهای زمین گردشگری(ژئوتوریسم)، راهنمای تورهای ماجراجویانه، راهنمای موزه، راهنمایی گردشگران کویر و بیابان، راهنمای عمومی گردشگری، عکاسی تورهای گردشگری، راهنمای زائرین شهرهای مذهبی ایران(مشهد- قم- شیراز) به زبان انگلیسی و ده ها رشته مرتبط با این خوشه  از خدمات تدریس میگردد.

مدارک پایان دوره دپارتمان گردشگری

مدرک دپارتمان آموزش گردشگری آموزشگاه فنی و حرفه ای آسمان شب قابل ترجمه رسمی و مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

 

شما می توانید با کلیک بر روی این لینک لیست دوره های آموزشی آموزشگاه آسمان شب در دپارتمان گردشگری را مشاهده کنید. جهت شرکت در هر یک از دوره ها، روی عنوان مورد نظر، کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به آن نمایش داده شود.

جهت ثبت نام می توانید با شماره تلفن ۵۵۳۳۴۵۶۴ (۰۳۱) تماس بگیرید.

شرکت در کلاس های تخصصی آموزشگاه فنی و حرفه ای آسمان شب، امکان جذب سریع در بازار کار را برای شما میسر می سازد.