8 تا از مزایای اصلی ویرایش عکس با فتوشاپ برای کسب و کارتان

در بازار بسیار رقابتی که امروز با آن مواجه هستیم، نقش عکس های دیجیتال از دیدگاه بازاریابی، برای هر کسب و کاری، بسیار مهم است.عکس ها و تصاویری که به شکل مناسب ویرایش شده اند، نماینده ی برند هستند و پیام آن کسب و کار را به بهترین شکل ممکن انتقال می دهند.

این موضوع حاکی از آن است که ویرایش عکس، یکی از بخش های ضروری در هر گونه فعالیت بازاریابی، ارتباطات و یا برندسازی می باشد،و به همین دلیل است که ویرایش عکس، یکی از فرآیندهای صنعت است که به صورت برون سپاری انجام می گردد.

مزایای ویرایش عکس با فتوشاپ برای کسب و کار

با ظهور شبکه های اجتماعی تصویر محور همانند Instagram و Pinterest، عکس ها به سرعت در حال تبدیل شدن به یک زبان بازاریابی در جهان هستند.

مردم همیشه با نشانه های بصری، بهتر ارتباط برقرار می کنند و اگر شما در صنعت غذا، مد، خرده فروشی یا سفر هستید،تصاویری که بصورت حرفه ای ویرایش شده باشند باید در بالای لیست بازاریابی شما قرار بگیرند.بیایید نگاهی بیندازیم به 8 تا از مزایای اصلی ویرایش عکس برای کسب و کارتان

8 تا از مزایای اصلی ویرایش عکس با فتوشاپ برای کسب و کارتان
1- برندسازی

در برندسازی، تصاویر، نقش بسیار مهمی دارند.
برای اینکه کسب و کارها، تصویری ویرایش شده از برند ایجاد کنند، می توانند روی یک سبک خاصی از ویرایش تمرکز کنند، مانند تمرکز بر اشباع رنگ های خاص،الگوهای زراعی ، ماهیت تصاویر، سوژه های مورد استفاده، الگوهای تمرکز و غیره.این کار باعث می-شود که مشتریان، آفرهای تجاری شما بهتر به خاطر داشته باشند،و در عین حال، به آنها حس اطمینان بیشتری می دهد که محصول یا خدمات شما را خریداری نمایند.

2-فروش بهتر با ویرایش عکس با فتوشاپ

هدف اصلی ویرایش عکس با فتوشاپ ، این است که کیفیت کلی تصاویر شما افزایش پیدا کند.کسب و کارها نمی-خواهند برای نشان دادن محصولات یا خدمات خود، از تصاویری در حد متوسط استفاده کنند.ویراستاران خوب، می توانند بلافاصله رنگ و کیفیت تصویر را تغییر دهند تا آن را در چشم عموم مردم، جذاب جلوه دهند.

یکی از بهترین نمونه ها از این دست را می توان در بازاریابی فست فودها پیدا کرد،و برندهایی مانند مک دونالد و غیره، از تصاویر کیفیت بالا برای فروش بهتر کمک می گیرند

3-آبرومندی و اعتبار

یکی از مزایای اصلی ویرایش عکس با فتوشاپ ، به ویژه برای کسب و کارهایی که تازه شروع به کار کرده اند،این است که می تواند به شرکت کمک کند که در یک بازار قوی، اعتبار پیدا کند.نزدیک به 46٪ از مردم، به کسب و کاری که تصاویر واقعی در وب سایت خود نشان می دهد، در مقایسه با تصاویر موجودی کالا، راحت تر اعتماد می کنند.اگر عکس های خود را به شیوه ای حرفه ای ویرایش کنید، یک فضای کاری کوچک را می-توانید بزرگ و مجذوب کننده نشان دهید، بدون اینکه بینندگان خود را گمراه کرده باشید

4-کارهای مربوط به تصاویر، راحت تر می شوند

در مواردی که کسب و کار شما، به شدت به عکس ها و تصاویر محصولات، وابسته است،مانند وب سایت-های تجارت الکترونیکی و غیره، شما باید روزانه، تصاویر کیفیت بالایی در اختیار مشتریان قرار دهید.

67٪از مصرف کنندگان بر این باورند که کیفیت کلی تصویر یک محصول، برای انتخاب و خرید آن محصول، “بسیار مهم” است.ویرایش عکس با فتوشاپ باعث می شود که پارامترهای دقیق ویرایش را راحت تر تعیین کنید،و بعداً همان تنظیمات را به تصاویر دیگر اعمال نمایید، در نتیجه میزان تلاش شما کاهش می یابد.

به همین صورت، اگر شما یک دسته از تصاویر مشابه داشته باشید، می توانید با دسته بندی آنها و استفاده از تنظیمات ویرایشی که از قبل تعیین شده اند، سریعاً همه آنها را پردازش کنید

5-استراتژی رسانه های اجتماعی قوی

امروزه، رسانه های اجتماعی، اصلی ترین کانال بازاریابی برای اکثر کسب و کارها به شمار می روند.

از فیس بوک گرفته تا اینستاگرام، و بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر، طراحی شده اند تا مشتریان و برندها را از همیشه به هم نزدیک تر کنند.
شما می توانید با ویرایش عکس با فتوشاب به صورت حرفه ای و اضافه کردن نشانه های بصری، خطاطی زیبا، و غیره، کسب و کار خود را وارد رقابت کنید.

6-استفاده مجدد از تصاویر برای بازده بهتر

یکی از مزایای ویرایش عکس با فتوشاپ ، استفاده مجدد از تصاویر برای چندین منظور است.با کمک فتوشاپ ، می توانید از یک تصویر برای اهداف مختلف استفاده کنید.

برای این کار می توانید پس زمینه آن را تغییر دهید یا با آن را با تصاویر دیگر ترکیب کنید.این کار به نوبه خود به شما کمک می کند تا بتوانید فرایندهای خود را به طور موثری ساده کنید و روی سایر جنبه های طرح بازاریابی خود تمرکز نمایید

7-سفارشی سازی آسان و چند پلت فرمی

نحوه نمایش تصویر در تبلیغات چاپی شما، ممکن است با تبلیغات دیجیتالی شما متفاوت باشد؛می تواند برای رسانه های اجتماعی، برای سیستم عامل های موبایل، برای چاپ های تک رنگ و غیره متفاوت باشد.

برای اینکه روی سیستم عامل های مختلف، تاثیر مشابهی داشته باشید، فقط با کمک ویرایش عکس با فتوشاپ به صورت حرفه ای می توانید تصاویر خود را سفارشی کنید

مزایای دیگری نیز برای ویرایش عکس با فتوشاپ برای کسب و کارها وجود دارد،مانند فشرده سازی تصاویر بزرگ به ابعاد کوچکتر برای بارگذاری سریع صفحه وب، تغییر اندازه و برش دادن آنها.حتی اگر فقط با رسانه های چاپی کار می کنید، با ویرایش عکس های خود مطابق با الزامات آن رسانه و مطابق با خواندن مصرف کنندگان، می توانید سود کسب کنید، و در نتیجه تبلیغات شما بسیار موثر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵